Naše služby

Nabízíme velké množství produktů vyráběných na zakázku. Nespecializujeme se pouze na jedno, ale vyrábíme široké spektrum věcí z masívu, ale také z plošných aglomerovaných materiálů, kterými jsou např. dřevotřískové a MDF desky, překližky, laťovky atd.

Kuchyně

Vyrábíme kuchyně na míru, jak z velkoplošných materiálů, tak z masívu. Kuchyni jsme schopni a ochotni vybavit veškerými spotřebiči, jak vestavěnými, tak volně stojícími.

 

Altány a zahradní konstrukce

Naše portfolio disponuje velkým množstvím zahradních staveb, kterými jsou altány, garážová stání, pergoly, zahradní domky, lehké zahradní konstrukce a mnoho dalších.


Postele

Postele vyrábíme z masívu, ale také z plošných materiálů. 


Ostatní

Vedle zmíněných výrobků jsme schopni a ochotni vyrobit cokoliv, co je v našich silách. Vždy záleží na domluvě a přání zákazníka.

Okna

Vyrábíme okna nejčastěji ze smrkových eurohranolů s dvojsklem. Umíme také okna z jednoduchým sklem, okna kastlová, zkrátka okna podle potřeb a přání zákazníka.
 

Schody a schodiště

Vyrábíme dřevěné nášlapy určené k obložení např betonového schodiště, ale také celodřevěná schodiště, nejčastěji schodnicového typu. 


Úložné prostory

Úložné prostory vyrábíme jak z masívu, tak z aglomerovaných materiálů.

Dveře

Dveře vyrábíme jak vstupní, tak interiérové, jak otvíravé, tak kyvné, posuvné nebo zalamovací. Dveře vyrábíme z masívu se dřevěnými i skleněnými výplněmi.


Dřevěné obklady

Vyrábíme a provádíme dřevěné obklady stěn. Obkladový materiál zakoupíme již nachystán přímo k aplikaci, nebo si jej podle přání zákazníka sami vyrobíme.


 

Stoly

Vyrábíme stoly psací, jídelní, konferenční, odkládací, jakýkoliv jiný stůl na přání zákazníka.