Naše služby

Nabízíme velké množství produktů vyráběných na zakázku. Naší prioritou je přání zákazníka a od toho se také odvíjí naše výroba. Pracujeme se všemi materiály, které jsou v moderní truhlářské výrobě k dispozici a nedělá nám problém do výroby přizvat jiné řemeslo a kombinovat naše výrobky se sklem, kovem a dalšími materiály.

Kuchyně

Vyrábíme kuchyně na míru, jak z velkoplošných materiálů, tak z masívu. Kuchyni jsme schopni a ochotni vybavit veškerými spotřebiči, jak vestavěnými, tak volně stojícími.

 

 Zahradní stavby a konstrukce

Naše portfolio disponuje velkým množstvím zahradních staveb, kterými jsou altány, garážová stání, pergoly, zahradní domky, lehké zahradní konstrukce a mnoho dalších.


Postele

Postele vyrábíme z masívu, ale také z plošných materiálů. 


Ostatní

Vedle zmíněných výrobků jsme schopni a ochotni vyrobit cokoliv, co je v našich silách. Vždy záleží na domluvě a přání zákazníka.

Okna

Vyrábíme dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem,  okna klasická s izolačním dvojsklem, okna klasická s jednoduchým sklem, okna kastlová, okna různých tvarů apod. 
 

Schody a schodiště

Vyrábíme dřevěné nášlapy určené k obložení např betonového schodiště, ale také celodřevěná schodiště, nejčastěji schodnicového typu. 


Úložné prostory

Úložné prostory vyrábíme jak z masívu, tak z aglomerovaných materiálů.

Dveře

Dveře vyrábíme jak vstupní, tak interiérové, jak otvíravé, tak kyvné, posuvné nebo zalamovací. Dveře vyrábíme z masívu se dřevěnými i skleněnými výplněmi.


Dřevěné obklady

Vyrábíme a provádíme dřevěné obklady stěn. Obkladový materiál zakoupíme již nachystán přímo k aplikaci, nebo si jej podle přání zákazníka sami vyrobíme.


 

Stoly

Vyrábíme stoly psací, jídelní, konferenční, odkládací, jakýkoliv jiný stůl na přání zákazníka.